Vinos Ravanal Limitada

Bardzo wysoko

W Chile możemy znaleźć aż 13 regionów w których uprawia się winogrona. Winnica z którą pracujemy – Vinos Ravanal Limitada – znajduje się w regionie Colchagua. Uprawia się tam krzewy nawet na wysokości 1000 m n.p.m. Rejon słynie z najmocniej skoncentrowanych wersji merlota w całym Chile.

Gleby w kraju są ogromnie zróżnicowane, nawet w przypadku najmniejszych stref – jak choćby samego regionu Colchagua. Znaleźć tu więc można klasyczne tereny dla merlota (zbudowane z iłu), ale także tereny z gliny, wapienia i piasku oraz kilka areałów wulkanicznych.

Winnica założona w 1936 jest jedną z najstarszych w kraju, a jej scheda przekazywana jest z pokolenia na pokolenie. Połączenie unikatowych warunków naturalnych w regionie, wyjątkowej jakości winogron, starannej ręcznej selekcji, rozsądnego użycia francuskich i amerykańskich dębowych beczek, umiejętnego mieszania owocu, a także filozofii i tradycji rodziny Ravanal, sprawia, iż wina, które oferujemy są bardzo złożone i wyjątkowe.

Wina z Gruzji, Mołdawii i Chile

Informacje zawarte w niniejszym serwisie internetowym są przeznaczone wyłącznie do celów komercyjnych oraz informacyjnych i mogą być wykorzystywane tylko między przedsiębiorstwami zajmującymi się produkcją, obrotem detalicznym i hurtowym napojami alkoholowymi i przeznaczone są wyłącznie dla osób pełnoletnich.