Kim jesteśmy

Witamy na stronach TELIANI

 

_Tribute-SB2

Jesteśmy importerem i dystrybutorem win w Polsce. Pragniemy, aby ta witryna stanowiła wstęp do fascynującego świata win i aby informacje w niej zawarte stały się zachętą do pogłębiania wiedzy w tym zakresie. Celem naszej firmy jest promowanie najwyższej jakości win oraz zapewnienie im godnego miejsca na rynku wśród innych markowych trunków. Chcemy także propagować winiarską kulturę, zwyczaje i kuchnię; wszystko co nierozłącznie powiązane z winem.

Szczególne miejsce w naszym bogatym i różnorodnym asortymencie zajmują wspaniałe wina gruzińskie, najliczniej prezentowane w ofercie handlowej.

Jednak nasza firma, to nie tylko „skarby Gruzji”. W 2012 roku nawiązaliśmy owocną współpracę z mołdawską winnicą Suvorov-Vin. Wina z Mołdawii spotkały się z bardzo pozytywnym odzewem ze strony konsumentów i z roku na rok podbijają serca oraz podniebienia coraz szerszej rzeszy klientów. Wyjątkowym zainteresowaniem cieszy się kolekcja Storks (Bociany), będąca swoistym hołdem dla tego ukochanego w Mołdawii, ale także w Polsce symbolu szczęścia i dostatku.

Jako firma, nigdy nie poprzestajemy na laurach i ciągle rozwijamy swój asortyment, przeszukując wszystkie rejony i zakamarki świata, w poszukiwaniu doskonałych win. Udało nam się ponownie w 2014 roku, kiedy to w dalekim Chile odkryliśmy winnicę Vinos Ravanal Limitada, będącą jedną z najstarszych w kraju, w której tradycja tworzenia wina przechodzi z pokolenia na pokolenie. Zaowocowało to powiększeniem naszego asortymentu o kolekcję win Caballo Dorado (Złoty Koń) z charakterystyczną sylwetką konia w galopie na etykiecie.

Wina z Gruzji, Mołdawii i Chile

Informacje zawarte w niniejszym serwisie internetowym są przeznaczone wyłącznie do celów komercyjnych oraz informacyjnych i mogą być wykorzystywane tylko między przedsiębiorstwami zajmującymi się produkcją, obrotem detalicznym i hurtowym napojami alkoholowymi i przeznaczone są wyłącznie dla osób pełnoletnich.